AGENCJA INTERAKTYWNA RSO

Agencja interaktywna Lublin

Reklama towarzyszy nam od pokoleń, a z każdym dniem jesteśmy nią ściślej otaczani. Rozwijająca się firma udoskonala swój marketing, bo wie, że przy dzisiejszej konkurencji, dobra reklama jest koniecznością. To element niezwykle ważny, który stawia się na równi z wysoką jakością produktu, sprecyzowaną ofertą czy troską o klienta. Udane działania reklamowe to pierwszy krok do budowania marki, czyli świadomości danej firmy – rzeczy niematerialnej, a mimo to posiadającej znaczenie jak nic innego.

Jeśli myślisz o stworzeniu prawdziwego imperium w swej branży, my Ci w tym pomożemy. Oferujemy pełne usługi marketingowe – budujemy od podstaw sukces naszych klientów. Projektujemy udane kampanie BTL, organizujemy wydarzenia promocyjne, a także tworzymy strony internetowe. Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie fotografii i wideo realizowanych na potrzeby różnych biznesów. Reklama Twojej firmy jest zawsze doprecyzowana – od strony merytorycznej i wizualnej, zarówno gdy jest prowadzona w życiu rzeczywistym i w Internecie. Nasza agencja interaktywna Lublin obsługuje przede wszystkim klientów regionalnych, jednak nie boimy się wyzwań i coraz intensywniej działamy również na skalę ogólnopolską.

Agencja interaktywna w Lubinie – czym wyróżnia się nasz zespół?

Tworząc zespół naszych pracowników stawialiśmy na to, by każdy z nas posiadał swoją specjalizację. Zrobiliśmy to z myślą o naszych klientach. Nasze grono profesjonalistów z różnych dziedzin marketingowych daje Ci gwarancję kompleksowej realizacji każdej kampanii. W pracy stosujemy działania, które przynoszą naszym klientom długofalowe korzyści. Zamiast chwilowej iskry zainteresowania, zdobądź trwałe zaufanie odbiorców – taka jest dewiza działań, które podejmujemy w imieniu Twojej firmy.

Identyfikacja wizualna firmy od podstaw

Identyfikacja wizualna to wszelkie bodźce wzrokowe, które określają daną firmę. Większość odbiorców to wzrokowcy, dlatego tak ważnym jest, gdy identyfikacja wizualna firmy przemawia do ich wyobraźni. Tworząc ten system bierzemy pod uwagę najważniejsze czynniki: branżę, oczekiwania klientów, plan rozwoju firmy oraz jej znaczenie względem konkurencji. Czy wiesz, że już sama kolorystyka logo budzi pewne skojarzenia? Wybierz dopasowaną identyfikację wizualną, dzięki której zyskasz przychylność odbiorców oraz nie dasz szans swojej konkurencji. Nasza agencja kreatywna opracuje najważniejsze elementy Twojej identyfikacji wizualnej, takie jak firmowe kolory, odpowiedni krój pisma, wygląd wizytówek, kopert oraz opakowań. Wyróżnij się na tle innych i obierz indywidualną strategię dla swego wyglądu.

Działania BTL dla Twoich potrzeb

Dopasowujemy się do naszych klientów i ich rynkowych potrzeb. W ramach marketingu BTL tworzymy nośniki reklamowe, które przyciągają uwagę odbiorców. Nasi profesjonalni graficy opracują dla Ciebie atrakcyjne projekty różnych kanałów komunikacyjnych – ulotki, katalogi, zaproszenia, foldery, broszury, kolorowe plakaty… Możliwości jest wiele, a my każdorazowo dopasowujemy je do Twoich oczekiwań. Oprócz sprecyzowanych projektów graficznych oferujemy kontakt do dobrych firm poligraficznych i drukarni godnych zaufania. Tworzymy również projekty gadżetów reklamowych – naszą specjalizacją są gadżety biurowe, w tym kalendarze, podstawki i akcesoria do pisania, które efektywnie zwiększają świadomość na temat Twojej marki.

Strona internetowa o stale rosnącej popularności

Tworzymy strony internetowe godnie reprezentujące Twoją działalność w sieci. To internetowa wizytówka, która jest jednocześnie odpowiedzią na oczekiwania Twoich e-klientów. Dopasowana grafika, wysokiej jakości treść, a także przejrzysty układ sprawiają, że firmowa strona internetowa pełni funkcję reprezentacyjną oraz zachęca odwiedzających do skorzystania z oferty.

To jednak nie wszystko – możemy zająć się pozycjonowaniem Twojej strony, dzięki czemu będzie ona osiągała coraz to wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Wiemy jak znajdować idealne słowa kluczowe i jak prowadzić kampanie reklamowe AdWords. Naszą dogłębną znajomość algorytmów Google przekuwamy w działania, które polepszają Twoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Filmy marketingowe – nowoczesny i skuteczny sposób promocji

Żadne inne medium nie wywołało takiej rewolucji w reklamie jak właśnie wideo. Przekaz audiowizualny jest dynamiczny, atrakcyjny w oczach klienta, a do tego pozwala w prosty sposób przedstawić najbardziej skomplikowane treści. Nasza agencja marketingowa stworzy dla Ciebie film promocyjny, instruktaż lub wideo specjalnie na dane wydarzenie. Działamy kompleksowo – od zaplanowania wideo, po jego realizację, produkcję i promocję w sieci. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie poznajemy Twoje oczekiwania – cel tworzenia wideo oraz przewidziany budżet. Dzięki poznaniu klienta każda stworzona przez nas produkcja filmowa przynosi zamierzony efekt. Zajmujemy się nie tylko wideo – niczym wirtuozi operujemy również samym obrazem. Fotografia to jedna z naszych specjalizacji. Robimy udane ujęcia podczas sesji plenerowych, produktowych czy biznesowych. Dla osób stawiających na nowoczesne rozwiązania przygotowaliśmy ofertę filmów sferycznych, czyli tworzonych w wersji 360 stopni. Dzięki nim klienci ujrzą Twoje produkty w zupełnie innym wymiarze.

Kompleksowe zadbanie o kampanię reklamową

Nasza wiedza, doświadczenie oraz dobre relacje z firmami branży marketingowej procentują. Dzięki temu przeprowadzamy nawet najbardziej nietypowe projekty. Jeśli chcesz zaskakiwać swoich klientów w każdych okolicznościach – przy kontakcie z nimi, podczas spotkań czy wydarzeń biznesowych – możesz powierzyć nam organizację tych przedsięwzięć. Przeprowadzimy kampanię reklamową, która dla innych agencji jest niewykonalna.

Mamy doświadczenie w obsłudze projektów unijnych. Znamy wymagania marketingowe, jakie są stawiane przedsiębiorcom korzystającym z dotacji, a także wiemy, jak się z nich rozliczać. Dzięki temu Twoja kampania będzie dostosowana do odpowiednich wytycznych.

Gdy tradycyjne media i działania zawodzą, wtedy do akcji wchodzi nasza agencja interaktywna. Skuteczny marketing to dzisiaj nie lada wyzwanie. Oferujemy nowoczesne, dostosowane do dzisiejszego odbiorcy rozwiązania, dzięki którym firma staje się widoczna w sieci. Postaw na profesjonalną stronę internetową oraz odpowiednie pozycjonowanie, a grono Twoich klientów – również tych w życiu realnym – będzie stale rosło. Jeśli chcesz docierać do nich na wiele różnych sposobów, my Ci w tym pomożemy prowadząc wielopłaszczyznową kampanię reklamową. Nad każdym projektem pochylamy się tak długo, aż nie będzie on idealny. Indywidualne podejście zwiększa skuteczność Twojej reklamy, a dzięki temu przybliża Cię do określonego celu. Postaw na profesjonalne usługi agencji marketingowej i obserwuj, jak Twoje zyski rosną.

Szukasz speców od reklamy, którzy zaprojektują Twoją kampanię reklamową? Chcesz osiągnąć pewien cel marketingowy, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Pozwól nam przedstawić kompleksową ofertę, jaką kierujemy do firm młodych i tych posiadających już renomę na rynku; przedsiębiorstw działających lokalnie, jak i na skalę całego kraju. Wykonamy dla Ciebie działania, które pomogą Ci lepiej sprzedawać. Tworzymy profesjonalne strony internetowe, które są wizytówką firm w sieci. Prowadzimy kampanię marketingowe BTL, organizujemy najbardziej skomplikowane logistycznie wydarzenia, a w wolnych chwilach praktykujemy fotografię biznesową. Oprócz tego kręcimy fenomenalne filmy promocyjne.

Świat reklamy się zmienia, ale nie nasze podejście

Podążamy za trendami, bo musimy. W końcu stworzona dla Ciebie kampania reklamowa ma odpowiadać oczekiwaniom Twoich klientów – a jak wiadomo gusta się zmieniają. Mimo dynamicznego działania, nasze podejście pozostaje takie samo. Dalej oferujemy Ci indywidualnie dopasowane usługi, ciągle działamy profesjonalnie i stale zbieramy nowe doświadczenia. Te słowa podpieramy dowodami, których znajdują się naszym portfolio.

Zacznijmy od dopasowanej identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna to podstawa wszelkich działań marketingowych. To zespół atrybutów wizualnych, takich jak kolorystyka, logo, wizytówki, papier firmowy, gadżety reklamowe, a nawet wystrój wnętrz, które są charakterystyczne dla danej marki. Dzięki temu staje się ona rozpoznawalna już przy użyciu niewielkich elementów – na przykład właściwego sobie fontu pochodzącego z logotypu. Do stworzenia udanej identyfikacji wizualnej korzystamy z różnych narzędzi. Należy do nich analiza samej firmy, obserwacja rynkowej konkurencji, a także całościowe uwzględnienie celu marketingowego. W ten sposób zyskujesz taką identyfikację wizualną, jaka wyróżni Cię na tle innych oraz będzie kojarzyć się klientom w określony sposób. To pierwszy i bardzo ważny krok do kreowania wizerunku firmy w sieci.

Reklama BTL i materiały efektywnie wspierające sprzedaż

Wielorakie współprace z małymi i średnimi przedsiębiorstwami sprawiły, że staliśmy się prawdziwymi specjalistami w dziedzinie marketingu BTL. Tworzymy takie narzędzia reklamowe, które przekonują odbiorców do skorzystania z Twojej oferty. Ulotki, foldery, broszury, plakaty, katalogi, zaproszenia, teczki, kalendarze, wizytówki, koperty i wszystkie inne nośniki, które da się pokryć drukiem – ich produkcja nie ma dla nas tajemnic. Tworzenie tych elementów zawsze poprzedzamy konsultacjami z klientem. Na każdym etapie naszej pracy służymy wiedzą i wsparciem, dając Ci jedynie sprawdzone porady. Wiemy, które drukarnie możemy śmiało polecić naszym klientom.

Dlaczego powinieneś skorzystać z video marketingu?

Odbiorcy domagają się rozrywki oraz ciekawej formy prezentowania przekazu reklamowego. Dlatego video marketing rozwija się coraz prężniej. Jeśli wykorzystasz filmik jako oręże w walce o atencję Internautów, to wyjdziesz z tego starcia zwycięsko.

Oferujemy planowanie, realizację oraz postprodukcję wideo dla celów promocyjnych. Wcześniej wnikamy w strukturę Twojej firmy, by lepiej poznać charakterystykę Twojej działalności, a także cele, plany i klientów. Przy współpracy z profesjonalną ekipą reklamową tworzymy wideo promocyjne, przeznaczone na wydarzenia branżowe, a także filmiki w formie instruktażu. Jako agencja kreatywna znajdziemy sposoby, by dopasować działania reklamowe do Twoich celów i budżetu firmy.

Atrakcyjna prezentacja produktów

Każdy z nas reaguje na bodźce wzrokowe – również Twoi klienci. Dlatego zaprezentuj im swoje produkty w najlepszy z możliwych sposobów. W tym celu możesz zlecić nam stworzenie unikatowego portfolio, w którym znajdą się zdjęcia z sesji plenerowych i produktowych. Jeśli chcesz zyskać zaufanie klientów i partnerów z branży, wybierz fotografię biznesową. Natomiast prowadząc sklep internetowy musisz koniecznie skorzystać z tzw. packshotów, czyli zdjęć, jakie można obracać. Realizujemy również ujęcia w technologii 360 stopni, których realizm i swoboda w wyborze punktu widzenia są stale doceniane przez odbiorców. Stworzone przez nas ujęcia, które zawsze poddajemy dobremu retuszowi, posłużą Ci jako uatrakcyjnienie nośników reklamy. Jesteśmy perfekcjonistami, jeśli chodzi o fotografię marketingową – zwracamy uwagę na każdy szczegół, dzięki czemu zdjęcia są zawsze idealnie dopasowane się do Twoich oczekiwań.

Agencja interaktywna Lublin – zadbamy o Twój wizerunek w sieci

Profesjonalna strona internetowa to absolutne minimum dla budowania pozytywnego wizerunku firmy w sieci. Tworzymy takie strony, które świetnie spełniają się w swej roli. Wszystko dzięki ich dopasowaniu do potrzeb i oczekiwań klienta. Poprzez dokładną analizę grupy docelowej, a także wytyczenie jasnych celów budowania strony, grafika i treść witryny są do siebie w pełni dopasowane. Stawiamy na strony, które są przejrzyste, a ich zawartość – pomocna i wartościowa dla odbiorców. Nasz sztab profesjonalnych grafików i copywriterów uskutecznia te działania.

Krok dalej – pozycjonowanie strony i jej ciągły rozwój

Posiadając własną internetową przestrzeń powinniśmy dążyć do tego, by była ona jak najczęściej odwiedzana. Szacuje się, że wyszukiwarce Google zawdzięczamy średnio połowę wizyt. Dlatego pozycjonowanie strony jest wręcz konieczne, byśmy utrzymali wysoki ranking odwiedzin lub sukcesywnie go zwiększali. Nasza agencja interaktywna stworzy dla Ciebie listę dopasowanych słów kluczowych wraz z audytem SEO. Następnie przeprowadzimy optymalizację danej witryny zgodnie z zaleceniami od Google. Tworzymy również solidne zaplecze dla Twojego firmowego adresu w postaci link buildingu – odnośników umieszczonych na zaufanych stronach, które prowadzą prosto pod Twój firmowy adres. W sposób kompleksowy zajmujemy się również kampaniami AdWords.

Pełna mobilizacja dla Twojego sukcesu

Podejmujemy się najbardziej nietypowych projektów z prostej przyczyny – lubimy wyzwania. Możesz zwrócić się do nas z każdym pomysłem, a my podejdziemy do niego w indywidualny sposób. Niestandardowa komunikacja z klientem, ciekawy sposób prezentacji firmy czy integracja połączona ze szkoleniem pracowników – każde z tych działań możesz nam śmiało powierzyć. O tym, że warto nam zaufać, świadczy szerokie grono zadowolonych klientów.

Jako agencja marketingowa Lublin mieliśmy do czynienia z wieloma projektami realizowanymi z funduszy unijnych. Wiemy, jakie są wymagania UE odnośnie inwestycji, dlatego służymy naszym klientom doradztwem i pomocą. W ten sposób rzetelnie rozliczysz się ze swoich działań, a także spełnisz wszelkie niezbędne warunki.

Marketing internetowy – trend, który zmienia się w zasadę

Reklama w sieci jest dzisiaj niezbędna ze względu na dwa główne czynniki. Po pierwsze – fakt, że konsumenci zaczynają przechodzić sprzed telewizorów do komputerów i urządzeń mobilnych. Po drugie reklama internetowa daje nam możliwość lepszego poznania konsumentów i dopasowania do nich przekazu – nie mówiąc o takich korzyściach jak firmowy sklep internetowy. Jeśli chcesz realizować swoje cele marketingowe w sieci, my skutecznie Ci w tym pomożemy. Skupiamy się na skutecznych i spójnych działaniach, które zwiększą grono Twych zadowolonych klientów.